• CS
  • DE
  • PL

Pension Stará Školka Nová Ves nad Nisou u Jablonce Nad Nisou - Jizerské hory

Nabídka služeb našeho penzionu:

V současné době je z technických důvodů omezen  televizní signál. Poruchu se snažíme vyřešit.

UBYTOVÁNÍ 
Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Jizerských horách v obci Nová Ves nad Nisou. K dispozici je pro Vás připraveno 13 pokojů s celkovým počtem 40 lůžek + možnost přistýlky na každém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu.Penzion "STARÁ ŠKOLKA" nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou.    Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.

  

Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití.   V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká Jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení Vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci.   V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky. 

Speciální nabídka: Školy v přírodě

Naše tipy :
Jablonecko - města, turistika a cykloturistika
Liberecko - města, turistika a cykloturistika
Jizerské hory - města a obce, příroda, sport, mapy

Penzion „STARÁ ŠKOLKA“ nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí - Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou. Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci. V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky.
Speciální nabídka: školy v přírodě

Kontakty

Penzion STARÁ ŠKOLKA
Nikola Bočoková
Nová Ves nad Nisou 631
468 27 Nová Ves nad Nisou
Česká republika
 
Mobil CZ: +420 737 676 526

Mobil PL: +48 577 337 552

Tel: +420 483 000 283

E-mail:penzionstaraskolka@gmail.com

Web: www.penzionstaraskolka.cz

Facebook

^